?> “Otobüslerde Müstehcen Film İzlettiriyorlar”

“Otobüslerde Müstehcen Film İzlettiriyorlar”

10 Ekim 2011, Pazartesi 09:47:48

Sizin Şikayetleriniz: Ailesi İle Birlikte Otobüs Yolculuğu Yapan H.K. Gece Belli Bir Saatten Sonra Şehirlerarası Otobüslerde Müstehcen Filmler İzletildiğini İddia Etti.

Eşi ve çocukları ile birlikte otobüs yolculuğu yapan H.K. gece belli bir saatten sonra müstehcen filmler izletildiğini iddia etti ve denetim getirilmesini istedi. “Sizin şikayetleriniz” adlı bölümde Şikayetvar’a gönderdiğiniz şikayetleriniz aynen yayınlanmaktadır.

“Akşam Kadıköy’den bindiğimiz bodrum aracında 12 yasında kızımız olmasına rağmen gece 23.00’da yüksek sesli müstehcen bir film açıldı. Film boyunca en az 3-4 kez muavinlerden biraz kısmalarını ya da en azından yerimizi değiştirmelerini rica ettik. Sonuçta onlar da işlerini yaptıkları için kapatmalarını talep edemezdik. Sabahın 7 sinde yeniden müstehcen içerikli bir film açıldı.Biz yine ricada bulunduk ve hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Mola zamanında kapatmalarını rica etmek için eşim muavinin yanına gittiğinde muavin çok kaba bir tabirle kapatmayacağını belirtti. Otobüslerdeki filmlere denetim getirilmeli.”

Şikayetvar Haber Merkezi
Sponsor Bağlantılar;

Diğer Haberler

 • "Ailemin sürekli beni evlendirmek istemesi :)"
  21 Nisan, Pazartesi
  Ailesinin sürekli evlenmesi için baskı yaptığından bıktığını ifade eden kullanıcının yazdığı şikayet, tebessüm ettiren şikayetler arasında yer aldı.
 • "İçinde ne var?"
  10 Nisan, Perşembe
  En çok tercih edilen sakız markalarından Falım’a tüketiciden şaşırtıcı bir şikayet geldi.
 • "Param yok evlenemiyorum! Şikayetim Var!"
  08 Nisan, Salı
  Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün planları yapan ancak masrafları karşılamakta zorluk çeken çiftler şikayet yazmaya başladı.
 • “Izdırabına Kurban Olayım SMS gönderme bıktık”
  27 Ocak, Pazartesi
  Sipariş veren tüketicilerin numaralarını kayıt altına firmalar yeni kampanyaları haber vermek için düzenli SMS’ler gönderiyor.Fakat telefonlarına aralıksız SMS gelen aboneler bu durumdan bir hayli rahatsız
1 2 3 4 5

En Çok Okunan Haberler

 • At eti yediren firmalar açıklandı!
  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, 33 gıda işletmesinin 42 parti üründe taklit ve tağşiş yaptığını tespit edildi. Et ürünlerinde at eti bulundu.
 • Bankada hesabı olanlar dikkat!
  Bankalar, kullanılmayan hesapları kapatmayan müşterilerinde hesap işletim ücreti alacak. Kullanılmayan hesapları kapatmak için son tarih ise 28 Nisan.
 • Android kullananları çileden çıkaran güncelleme!
  Android işletim sisteminin son sürüm olan KitKat 4.4.2’yi güncelleyen akıllı telefon sahiplerinden şikayet yağıyor! Kullanıcılar, güncellemeden sonra dokunmatik sistemde arızalar oluştuğunu, telefonun ekranında donma, kararma gibi sorunlar olduğunu aktarırken, şarjın çok çabuk bitmesi ve zil seslerinde de aksamalar meydana geldiğini iddia etti.
 • Belediyelere ’Çocuklar için duyarlı olalım’ ÇağrısıI!
  Türkiye’nin çeşitli illerindeki duyarlı vatandaşlar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda belediyelere ‘Çocuklar için duyarlı olalım’ çağrısı yapıyor.
 • Tanıtımını Yaptığı Ürünler İkbal’in Başını Ağrıttı
  İkbal Gürpınar’a Güvenerek Satın Aldıkları Üründen Memnun Kalmayan Ev Hanımları “İkbal’e Güvenerek” Satın Almıştık Dediler. Gelen Şikayetler Popüler Kişilerin Tüketimde Ne Denli Etkili Olduğunu Gösterdi. İkbal Gürpınar’ın Oğlu Alper Gürpınar “Annem De Evde Tanıtımını Yaptığı Ürünü Kullanıyor” Dedi