?> “Otobüslerde Müstehcen Film İzlettiriyorlar”

“Otobüslerde Müstehcen Film İzlettiriyorlar”

10 Ekim 2011, Pazartesi 09:47:48

Sizin Şikayetleriniz: Ailesi İle Birlikte Otobüs Yolculuğu Yapan H.K. Gece Belli Bir Saatten Sonra Şehirlerarası Otobüslerde Müstehcen Filmler İzletildiğini İddia Etti.

Eşi ve çocukları ile birlikte otobüs yolculuğu yapan H.K. gece belli bir saatten sonra müstehcen filmler izletildiğini iddia etti ve denetim getirilmesini istedi. “Sizin şikayetleriniz” adlı bölümde Şikayetvar’a gönderdiğiniz şikayetleriniz aynen yayınlanmaktadır.

“Akşam Kadıköy’den bindiğimiz bodrum aracında 12 yasında kızımız olmasına rağmen gece 23.00’da yüksek sesli müstehcen bir film açıldı. Film boyunca en az 3-4 kez muavinlerden biraz kısmalarını ya da en azından yerimizi değiştirmelerini rica ettik. Sonuçta onlar da işlerini yaptıkları için kapatmalarını talep edemezdik. Sabahın 7 sinde yeniden müstehcen içerikli bir film açıldı.Biz yine ricada bulunduk ve hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Mola zamanında kapatmalarını rica etmek için eşim muavinin yanına gittiğinde muavin çok kaba bir tabirle kapatmayacağını belirtti. Otobüslerdeki filmlere denetim getirilmeli.”

Şikayetvar Haber Merkezi
Sponsor Bağlantılar;

Diğer Haberler

 • "İçinde ne var?"
  10 Nisan, Perşembe
  En çok tercih edilen sakız markalarından Falım’a tüketiciden şaşırtıcı bir şikayet geldi.
 • "Param yok evlenemiyorum! Şikayetim Var!"
  08 Nisan, Salı
  Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün planları yapan ancak masrafları karşılamakta zorluk çeken çiftler şikayet yazmaya başladı.
 • “Izdırabına Kurban Olayım SMS gönderme bıktık”
  27 Ocak, Pazartesi
  Sipariş veren tüketicilerin numaralarını kayıt altına firmalar yeni kampanyaları haber vermek için düzenli SMS’ler gönderiyor.Fakat telefonlarına aralıksız SMS gelen aboneler bu durumdan bir hayli rahatsız
 • "Deniz Yıldızı’ndan Bıktık"
  24 Ocak, Cuma
  Fox Tv’de yayınlanan Deniz Yıldızı adlı dizinin içeriğine izleyicilerden şikayetler geliyor. Dizi içeriğinden rahatsız oldukları için senaryonun değiştirilmesini isteyen vatandaşlar değişim olmayacaksa yayından kaldırılsın diyerek şikayetlerini aktardı.
1 2 3 4 5

En Çok Okunan Haberler

 • Çağrı merkezi oyununa gelmeyin
  ’Para puan ’oyunuyla günde 2 milyon TL dolandıran 5 çağrı merkezine baskın yapıldı. Kart başına 1000-1500 TL çekilmiş!
 • Özel Hastanelerde Kanser Tedavisi Ücretsiz Ama Kan Parayla!
  Özel hastaneler kanser hastalarına kanı fahiş fiyatlarla satınca işler karıştı. SGK, özel hastanelerde kanser tedavisinden ücret alınmayacağını açıkladı fakat kemoterapi gören hastalar tedavi sonrası kan ihtiyacı duyunca işler çıkmaza girdi. Kanser hastası ve yakınları “Kanser grip gibi ayakta tedavi edilen bir hastalık değil. Özel hastaneler kemoterapi sonrası hastanın ihtiyacı olan kanı fahiş fiyatlarla satıyor” diyerek şikayetçi oldular.
 • “Gergedan Tablet”e Şikayet Yağdı!
  Son zamanlarda radyo dinleyicilerinin, televizyon izleyicilerinin ve internette dolaşanların www.sikayetvar.com’a gönderdiği şikayetlerinin başında “gergedan tablet” geliyor. Cinsel sorunları giderdiği iddia edilen bu ürünler “Bakanlık onaylı” demekle kalmıyor bir de ilanlarında Bakanlıkların logolarını kullanıyor. Herkesin dinlediği saatlerde radyolarda cinsel içerikli böyle bir reklamın yapılmasına tepki gösteren vatandaşlar “Küçücük çocuklar bile dinliyor böyle cinsel içerikli reklamlar neden günün her saatinde yayınlanıyor” diyerek tepki gösterdiler. Büyük bir sağlık problemi ve toplumsal mağduriyetin yaşanmaması için bu tür ürünlerin satışına denetim getirilmeli.
 • 20 İş Gününde Tamir Edilmeyen Ürünün Bedeli İade Edildi
  Telefonu arızalanan M.T. telefonunu servise verdi. Servis azami tamir süresini geçirince Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuran şikayetçi ürün bedelini geri aldı.
 • Doğalgaz Aboneliğine Başvuracaklar Bu Ücrete Dikkat!
  Elektrik, su faturası derken şimdi de doğalgaz aboneliğinde alınan ücretler tüketicilerin belini büktü. Doğalgaz aboneliği sırasında sözleşme işlemi esnasında vatandaştan alınan “Abone bedeli” ne ek olarak“Güvence bedeli”nin de tahsil edilmesi şikayetleri geciktirmedi.