“Otobüslerde Müstehcen Film İzlettiriyorlar”

10 Ekim 2011, Pazartesi 09:47:48

Sizin Şikayetleriniz: Ailesi İle Birlikte Otobüs Yolculuğu Yapan H.K. Gece Belli Bir Saatten Sonra Şehirlerarası Otobüslerde Müstehcen Filmler İzletildiğini İddia Etti.

Eşi ve çocukları ile birlikte otobüs yolculuğu yapan H.K. gece belli bir saatten sonra müstehcen filmler izletildiğini iddia etti ve denetim getirilmesini istedi. “Sizin şikayetleriniz” adlı bölümde Şikayetvar’a gönderdiğiniz şikayetleriniz aynen yayınlanmaktadır.

“Akşam Kadıköy’den bindiğimiz bodrum aracında 12 yasında kızımız olmasına rağmen gece 23.00’da yüksek sesli müstehcen bir film açıldı. Film boyunca en az 3-4 kez muavinlerden biraz kısmalarını ya da en azından yerimizi değiştirmelerini rica ettik. Sonuçta onlar da işlerini yaptıkları için kapatmalarını talep edemezdik. Sabahın 7 sinde yeniden müstehcen içerikli bir film açıldı.Biz yine ricada bulunduk ve hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Mola zamanında kapatmalarını rica etmek için eşim muavinin yanına gittiğinde muavin çok kaba bir tabirle kapatmayacağını belirtti. Otobüslerdeki filmlere denetim getirilmeli.”

Şikayetvar Haber Merkezi

Diğer Haberler

 • "Çileden çıkaran tur operatörleri"
  23 Temmuz, Çarşamba
  Tatile sayılı günler kala otel veya tur rezervasyonlarını iptal eden bazı acentelerin ücret iadelerini yapmaması tüketicileri çileden çıkardı.
 • “Artık poşete de ücret istiyorlar”
  10 Temmuz, Perşembe
  Marketten alışveriş yapan tüketici ödeme yapmak için kasaya gelince şok oldu! Satın aldığı ürünlerin bedelini ödedikten sonra görevlinin poşet için de 1 TL ücret istediğini iddia eden tüketici haksız kazanç elde ettiklerini belirtti.
 • "Tuttuğum takımı yanlış girdim"
  09 Temmuz, Çarşamba
  Passolig kartlara futbolseverlerden şikayet gelmeye devam ediyor.
 • "Tanıtım SMS’i almak istemiyoruz"
  13 Haziran, Cuma
  Vatandaşların cep telefonlarına gönderilen tanıtım SMS’lerine şikayet yağıyor.
1 2 3 4 5

En Çok Okunan Haberler

 • Açılan sayfalara tıklamadan önce bir kez daha düşünün.
  İnternette gezen kullanıcıların fatura şoku yaşamasına neden olan bazı reklamlar, tıklanıldığı anda üyelik başlatıyor. GSM operatörlerinin bu duruma izin vermesine tepki gösteren tüketiciler, onay alınmadan başlayan üyeliklerin haksızlık olduğunu belirtiyor.
 • "Otellerde paramızla rezil olduk"
  Bazı oteller bu bayramda da tüketicilerin tatilini zehir etti.
 • Mc Donalds ve KFC yeni bir gıda skandalıyla çalkalanıyor!
  İki gıda devine ürün tedarik eden bir firma, son kullanım tarihi geçmiş sığır eti ile tavuk sattığını itiraf etti.
 • “Gergedan Tablet”e Şikayet Yağdı!
  Son zamanlarda radyo dinleyicilerinin, televizyon izleyicilerinin ve internette dolaşanların www.sikayetvar.com’a gönderdiği şikayetlerinin başında “gergedan tablet” geliyor. Cinsel sorunları giderdiği iddia edilen bu ürünler “Bakanlık onaylı” demekle kalmıyor bir de ilanlarında Bakanlıkların logolarını kullanıyor. Herkesin dinlediği saatlerde radyolarda cinsel içerikli böyle bir reklamın yapılmasına tepki gösteren vatandaşlar “Küçücük çocuklar bile dinliyor böyle cinsel içerikli reklamlar neden günün her saatinde yayınlanıyor” diyerek tepki gösterdiler. Büyük bir sağlık problemi ve toplumsal mağduriyetin yaşanmaması için bu tür ürünlerin satışına denetim getirilmeli.
 • Art arda mesaj atanlar yandı!
  Cep telefonları artık hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. İletişimden öte akıllı uygulamalarıyla işlerimizi kolaylaştıran bu cihazlar bazen çekilmez olabiliyor.