“Fatura Gelmeden Gecikme Bedeli Ödüyoruz”

28 Haziran 2011, Salı 00:06:52

Sizin Şikayetleriniz:

TTNet’in fatura bilgilerinde gönderilen ücretlere sinirlenen O.M. fatura gelir gelmez gecikme bedeli alınmasını eleştirdi. Sizin şikayetleriniz” adlı bölümde www.sikayetvar.com’a gönderdiğiniz şikayetleriniz aynen yayınlanmaktadır.

“TTNet’in ilk müşterilerindenim fakat televizyonda gördüğümüz 9.9’ lık kampanyaları yıllardır TTNnet kullanan insanlara hiç yapmıyorlar 44 TL olan internet ücreti eve gelene kadar 81 TL. Gelen fatura bilgileri şöyle:


İnternet kullanım ücretleri toplamı 44.63
ADSL diğer ücretler toplamı 14.45
Tivibu ücret toplamı 3.39
Gecikme bedeli 4.19
TTNET UCRETLER TOPLAMI 66.66
VERGİLERLE 81.75

ADSL diğer ücretler toplamı ne ? Gecikme bedeli nasıl oluyor fatura gelir gelmez ödesek bile gecikme faizi ödüyoruz Gelecek aya tüm meblağı ödesek bile 0.18 kuruş aktarıyor. Yeni üyelere gecikme bedeli 1 ay içinde 4.19 TL olarak karsımıza çıkıyor.Fatura daha gelmeden gecikme bedeli ödüyoruz.”


ŞikayetVar

Diğer Haberler

 • "Tapumuzu Alamıyoruz"
  01 Ocak, Perşembe
  Devremülk mağdurları çığ gibi büyüyor.
 • “Ağlayınca dolandırıcılar kıyamadı”
  12 Eylül, Cuma
  Binlerce vatandaşı tuzağa düşüren dolandırıcıların “Sağlık sigortası” yalanı bu sefer bilinenin aksine sonuçlandı. Vatandaşı arayan ve aynı senaryoyu anlatan dolandırıcılar, sağlık sigortasını yenilemesi gerektiğini, aksi taktirde icralık olacağını belirtti. Ödemeye yapamayacağını aktaran Ö.A. görüşme esnasında ağlamaya başlayınca dolandırıcılar insafa geldi ve ‘Bir kereye mahsus genel müdürlüğümüzle konuşacağız iptal edeceğiz ödeme yapmayın’ diyerek telefonu kapattı.
 • “Tatile Giden Arkadaşlarımdan Şikayetçiyim!”
  18 Ağustos, Pazartesi
  Tatile giden çalışma arkadaşlarından şikayetçi olan kullanıcılar tebessüm yaratan şikayetler yazdı.
 • "Bana sormadan üyelik yükselttiler"
  08 Ağustos, Cuma
  Mobil internet kullanıcılarının karşısına çıkan partner sitesi reklamları mağdur ediyor.
1 2 3 4 5

En Çok Okunan Haberler

 • 20 İş Gününde Tamir Edilmeyen Ürünün Bedeli İade Edildi
  Telefonu arızalanan M.T. telefonunu servise verdi. Servis azami tamir süresini geçirince Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuran şikayetçi ürün bedelini geri aldı.
 • Güneş Kremlerinin Son Kullanım Tarihlerine Dikkat!
  Yaz ve güneş kendini iyice göstermeye başlayınca güneş kremlerine olan talep gün geçtikçe artıyor. Güneşten korunmak için krem satın alan tüketiciler kremlerin son kullanım tarihine bakmayınca ciddi sağlık sorunları ortaya çıktı.
 • Havayolu Şirketleri Koltuk Kapasitesinin Üzerinde Bilet Satıyor!
  Boş koltukla uçup zarar etmek istemeyen havayolu şirketleri yönerge kurallarında öyle bir madde var ki “Havayolu şirketi fazla bilet sattı” iddialarını kanıtlar nitelikte. Şirketlerin yolcu hizmetleri kurallarında “Fazla bilet satışı konfirme rezervasyon kaydı ve geçerli bileti olmasına rağmen artı profil (bir uçuşta koltuk kapasitesinin üzerinde rezervasyon yapılması) nedeniyle gönüllü veya gönülsüz olarak uçuşu sağlanamayan yolculara yapılacak ödeme sistemidir” diye belirtiyorlar.
 • Ameliyattayken Elektrik Çarptı Suçlu Bulunamadı!
  Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde fıtık ameliyatı sırasında koter cihazının kısa devre yapması sonucu elektrik çarparak vücudunda yaralar oluşan Gülnaz Polat’ın 2008 yılından beri verdiği hukuk mücadelesi sürüyor. Polat, “Mahkeme devam ediyor fakat mahkeme sürecinde çok ilginç vakalar ile karşı karşıya kalıyoruz. 4 senedir ne suçlu bulunamadı ve 4 sene sonra bacaktaki yanığın derecesinin öğrenilmesine karar verildi” dedi.
 • Apartman Sakinleri Ölüme Terk Edildi
  Evinden çıktıktan sonra apartman boşluğunda gaz kokusu hisseden G.K. gaz kaçağı ihbarı yapmak için aradı fakat aldığı yanıt ve yaşadıklarından sonra şok oldu. Şikayetçi, “Apartman sakinleri ölüme terk edildi” dedi.