“Fatura Gelmeden Gecikme Bedeli Ödüyoruz”

28 Haziran 2011, Salı 00:06:52

Sizin Şikayetleriniz:

TTNet’in fatura bilgilerinde gönderilen ücretlere sinirlenen O.M. fatura gelir gelmez gecikme bedeli alınmasını eleştirdi. Sizin şikayetleriniz” adlı bölümde www.sikayetvar.com’a gönderdiğiniz şikayetleriniz aynen yayınlanmaktadır.

“TTNet’in ilk müşterilerindenim fakat televizyonda gördüğümüz 9.9’ lık kampanyaları yıllardır TTNnet kullanan insanlara hiç yapmıyorlar 44 TL olan internet ücreti eve gelene kadar 81 TL. Gelen fatura bilgileri şöyle:


İnternet kullanım ücretleri toplamı 44.63
ADSL diğer ücretler toplamı 14.45
Tivibu ücret toplamı 3.39
Gecikme bedeli 4.19
TTNET UCRETLER TOPLAMI 66.66
VERGİLERLE 81.75

ADSL diğer ücretler toplamı ne ? Gecikme bedeli nasıl oluyor fatura gelir gelmez ödesek bile gecikme faizi ödüyoruz Gelecek aya tüm meblağı ödesek bile 0.18 kuruş aktarıyor. Yeni üyelere gecikme bedeli 1 ay içinde 4.19 TL olarak karsımıza çıkıyor.Fatura daha gelmeden gecikme bedeli ödüyoruz.”


ŞikayetVar

Diğer Haberler

 • "Çileden çıkaran tur operatörleri"
  23 Temmuz, Çarşamba
  Tatile sayılı günler kala otel veya tur rezervasyonlarını iptal eden bazı acentelerin ücret iadelerini yapmaması tüketicileri çileden çıkardı.
 • “Artık poşete de ücret istiyorlar”
  10 Temmuz, Perşembe
  Marketten alışveriş yapan tüketici ödeme yapmak için kasaya gelince şok oldu! Satın aldığı ürünlerin bedelini ödedikten sonra görevlinin poşet için de 1 TL ücret istediğini iddia eden tüketici haksız kazanç elde ettiklerini belirtti.
 • "Tuttuğum takımı yanlış girdim"
  09 Temmuz, Çarşamba
  Passolig kartlara futbolseverlerden şikayet gelmeye devam ediyor.
 • "Tanıtım SMS’i almak istemiyoruz"
  13 Haziran, Cuma
  Vatandaşların cep telefonlarına gönderilen tanıtım SMS’lerine şikayet yağıyor.
1 2 3 4 5

En Çok Okunan Haberler

 • “Müslümanların Şeker Bayramı Diye Bir Bayramı Yok!”
  Sizin Şikayetleriniz: Büyük bir marketin tanıtım broşüründeki “Şeker Bayramınız Kutlu Olsun” yazısını eleştiren T.Ö. “Müslümanların böyle bir bayramı yok” dedi. “Sizin şikayetleriniz” adlı bölümde Şikayetvar’a gönderdiğiniz şikayetleriniz aynen yayınlanmaktadır.
 • Güneş Kremlerinin Son Kullanım Tarihlerine Dikkat!
  Yaz ve güneş kendini iyice göstermeye başlayınca güneş kremlerine olan talep gün geçtikçe artıyor. Güneşten korunmak için krem satın alan tüketiciler kremlerin son kullanım tarihine bakmayınca ciddi sağlık sorunları ortaya çıktı.
 • Yurtdışından telefon getirenler için 10 maddede Pasaport Kaydı
  Yurtdışından telefon getiren vatandaşlar Şikayetvar’da telefonlarının pasaporta işlenmesi ve IMEI adresleri ile ilgili şikayetleri paylaşıyor. Vatandaşların yurtdışından getirdiği telefonları sorunsuz kullanmaları için Pasaportlarına IMEI kayıtlarını yaptırması gerekiyor. İşte 10 maddede yurtdışından getirilen cep telefonları için Pasaport IMEI Kaydı:
 • 20 İş Gününde Tamir Edilmeyen Ürünün Bedeli İade Edildi
  Telefonu arızalanan M.T. telefonunu servise verdi. Servis azami tamir süresini geçirince Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuran şikayetçi ürün bedelini geri aldı.
 • İcradan Araç Alanlar Dikkat!
  İcra daireleri tarafından haciz ve muhafaza altına alınan araçları satın alan vatandaşlar yıllar sonra araca ait borç çıkınca deliye döndü. “Bize İcra Dairesi aracı satarken borçsuz olarak teslim etmiyor mu?” diyen araç sahipleri akıllardaki soru işaretlerine yanıt istedi.