?> “Fatura Gelmeden Gecikme Bedeli Ödüyoruz”

“Fatura Gelmeden Gecikme Bedeli Ödüyoruz”

28 Haziran 2011, Salı 00:06:52

Sizin Şikayetleriniz:

TTNet’in fatura bilgilerinde gönderilen ücretlere sinirlenen O.M. fatura gelir gelmez gecikme bedeli alınmasını eleştirdi. Sizin şikayetleriniz” adlı bölümde www.sikayetvar.com’a gönderdiğiniz şikayetleriniz aynen yayınlanmaktadır.

“TTNet’in ilk müşterilerindenim fakat televizyonda gördüğümüz 9.9’ lık kampanyaları yıllardır TTNnet kullanan insanlara hiç yapmıyorlar 44 TL olan internet ücreti eve gelene kadar 81 TL. Gelen fatura bilgileri şöyle:


İnternet kullanım ücretleri toplamı 44.63
ADSL diğer ücretler toplamı 14.45
Tivibu ücret toplamı 3.39
Gecikme bedeli 4.19
TTNET UCRETLER TOPLAMI 66.66
VERGİLERLE 81.75

ADSL diğer ücretler toplamı ne ? Gecikme bedeli nasıl oluyor fatura gelir gelmez ödesek bile gecikme faizi ödüyoruz Gelecek aya tüm meblağı ödesek bile 0.18 kuruş aktarıyor. Yeni üyelere gecikme bedeli 1 ay içinde 4.19 TL olarak karsımıza çıkıyor.Fatura daha gelmeden gecikme bedeli ödüyoruz.”


ŞikayetVar
Sponsor Bağlantılar;

Diğer Haberler

 • "İçinde ne var?"
  10 Nisan, Perşembe
  En çok tercih edilen sakız markalarından Falım’a tüketiciden şaşırtıcı bir şikayet geldi.
 • "Param yok evlenemiyorum! Şikayetim Var!"
  08 Nisan, Salı
  Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün planları yapan ancak masrafları karşılamakta zorluk çeken çiftler şikayet yazmaya başladı.
 • “Izdırabına Kurban Olayım SMS gönderme bıktık”
  27 Ocak, Pazartesi
  Sipariş veren tüketicilerin numaralarını kayıt altına firmalar yeni kampanyaları haber vermek için düzenli SMS’ler gönderiyor.Fakat telefonlarına aralıksız SMS gelen aboneler bu durumdan bir hayli rahatsız
 • "Deniz Yıldızı’ndan Bıktık"
  24 Ocak, Cuma
  Fox Tv’de yayınlanan Deniz Yıldızı adlı dizinin içeriğine izleyicilerden şikayetler geliyor. Dizi içeriğinden rahatsız oldukları için senaryonun değiştirilmesini isteyen vatandaşlar değişim olmayacaksa yayından kaldırılsın diyerek şikayetlerini aktardı.
1 2 3 4 5

En Çok Okunan Haberler

 • ‘Mailleriniz dahil her şeyinizi takip ediyoruz...’
  Google, kişisel bilgisayarımızdan, Android işletim sistemi yüklü telefonumuzdan, Google hesabı yüklü herhangi bir internet tarayıcısı ya da Coogle Chrome üzerinden yaptığımız her hareketi takip ediyor. G-mail hesabı ile çalışan herhangi bir uygulama, her dakika Google’ın analizinden geçiyor.
 • Ekstrelerinizi mutlaka kontrol edin!
  Kredi kartı ekstrelerinizi her ay düzenli kontrol ediyor musunuz? Ekstrelerini incelemeyenler dolandırıcıların kurbanı oluyor ve bankaya zamanında şüpheli işlem bildiriminde bulunmadıkları için para iadesi de alamıyor.
 • 112’yi asılsız arayanlara ceza!
  112 Acil Çağrı Merkezi’ne asılsız ibharda bulunanlara, Kabahatler Kanunu’na göre 250 TL para cezası verilecek.
 • Müşteriden bankaya "masraf" icrası
  İstanbullu tüketici Şükran Kıran, alacağı için bankaya haciz gönderdi. Özel bir bankadan 30 bin lira kredi çeken Kıran’dan bin 110 lira masraf kesti.
 • Kim Bakmış uygulamaları hiçbir işe yaramıyor!
  Profilinize kimin baktığını öğrenmenin herhangi bir yolu YOK. Facebook’a göre bu bilgiyi edinemezsiniz. Linklere tıklamayın, virüslü programların mağduru olmayın!